[021] 22657984
[021] 22657975

بهترین جراح پلاستیک در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران

جراحان پلاستیک به انجام بسیاری از جراحی های زیبایی به منظور رفع نقایص و آسیب ها به بخش های مختلف بدن می پردازند. این جراحی ها از لیپوساکشن انتخابی گرفته تا تکنیک های انتقال پوست برای ترمیم آسیب های وارده به صورت بعد از آفتاب سوختگی و تصادفات متفاوت هستند ولی هر کدام از این جراحی ها نیازمند مهارت بالا و دانش بروز جراح می باشند. قبل از اینکه یک جراح پلاستیک گواهی و پروانه پزشکی جراحی را بگیرد نیاز است که 8 سال در دانشکده پزشکی دوره جراحی پلاستیک را بگذراند.

بهترین جراح پلاستیک در تهران

دانشکده پزشکی

جراح پلاستیک در ابتدا باید دوره پزشکی عمومی را بگذراند و سپس برای تکمیل دوره های آموزشی در این زمینه نیاز است که در دانشکده پزشکی دوره های مختلف جراحی پلاستیک طی شود.

تمرینات کلی جراحی

کاندیدای جراحی پلاستیک نیاز دارد که 5 سال دوره رزیدنسی در برنامه جراحی عمومی بگذراند قبل از اینکه هر گونه دوره تخصصی جراحی پلاستیک را آغاز کند. یک جراح پلاستیک قابل تائید تجربه درمان انواع جراحی ها، جراحی سرطان ها، جراحی شکم، جراحی سینه و جراحی کودکان را دارد.

انجمن جراحان پلاستیک ایران پیشنهاد می کند که جراحان در زمینه های درمان سوختگی ها، بیهوشی، جراحی چشم و صورت و … تجربه داشته باشند.

انواع جراحی های پلاستیک

از جمله جراحی هایی که یک جراح پلاستیک انجام می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن به برداشن و خارج کردن چربی های شکمی ، بازوها، ران ها ، پهلو ها و… می پردازد. این جراحی یکی از متداول ترین روش ها برای از بین بردن چربی هایی است که با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند. این جراحی می تواند با جراحی های دیگری به طور همزمان انجام گیرد. همچنین پوست های اضافی بخش های مختلف بدن در این جراحی بریده می شوند و ظاهری بهتر و لاغر تر به نواحی بدن داده می شود.

دکتر محمدرضا اخوندی نسب فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین فوق تخصص جراح پلاستیک در تهران می توانید با شماره های 22657975-22657984 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر محمدرضا اخوندی نسب مراجعه کنید .

جراحی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی به منظور سفت کردن ماهچه ها یا عضلات شکمی انجام می گیرد. این جراحی با بریدن بخشی از ماهیچه های شل شکمی کار خود را آغاز می کند و سپس با بخیه زدن به ماهیچه های جدید می تواند ظاهری سفت تر و جوان تر به عضلات شکم بدهد.

جراحی لیفت سینه یا ماموپلاستی

جراحی لیفت سینه ها یا ماموپلاستی با بریدن پوست های اضافی سینه و کوچک کردن سایز سینه ها، ظاهری جوان تر و بهتر به سینه ها می دهد. بزرگ بودن سینه ها و افتادگی آن ها در طول زمان می تواند ظاهری نامناسب برای فرد به وجود آورد که با این جراحی می توان به بهبود ظاهر سینه ها کمک کرد.

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه با کمک از ایمپلنت ها و یا همان پروتز های مناسب برای سینه، ظاهری بهتر به سینه ها می بخشد. این جراحی نیازمند دقت بسیاری بالای جراح است تا به بافت های سینه و اعصاب و غدد شیردهی آسیبی وارد نشود. این جراحی در افرادی که سینه های بسیار کوچکی دارند و یا در افراد مبتلا به سرطان سینه و تخلیه سینه ها انجام می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح پلاستیک در تهران مراجه نمایید .

منبع : https://work.chron.com/qualifications-plastic-surgeon-6809.html

پاسخ

4 × 1 =

Call Now Button