[021] 22657984
[021] 22657975

جالب ترین تکنیک لیفت ابرو و پیشانی

لیفت ابرو و پیشانی

جراحی لیفت ابرو و پیشانی به برطرف کردن افتادگی ابرو و پیشانی و سفت کردن آن ها کمک می کند. در اثر جاذبه زمین، ابروها و پیشانی هم مانند بسیاری از بافت های بدن دچار افتادگی می شوند. با انجام جراحی لیفت ابرو می توان ظاهر جوان ابروها را بازگرداند و تناسب بهتری را برای صورت فراهم کرد. روش های مختلفی برای لیفت ابرو وجود دارد که شامل تکنیک بریدن در نواحی مختلف و با اندازه های مختلف است.

جالب ترین تکنیک لیفت ابرو و پیشانیابروهایی با ظاهر جوان تر و با موقعیتی درست که کمان مناسبی دارند، می توانند تاثیر زیادی بر ظاهر فرد بگذارند. در صورتی که دم ابرو در موقعیتی مناسب و بالاتر قرار گیرد می تواند ظاهر فرد را به طور کلی عوض کند. با بالا رفتن سن و سال ابروها حالتی افتاده و صاف پیدا می کنند. در صورتی که ابروهای شل و افتاده انجام حالات مختلف را برای صورت دشوار سازد، می توان از روش لیفت ابرو استفاده کرد و جوانسازی یک سوم بالایی صورت را انجام داد. هر ساله هزاران نفر تحت جراحی لیفت ابرو قرار می گیرند و نتیجه این جراحی بسیار موفقیت آمیز می باشد.

چه زمانی نیاز به انجام جراحی لیفت ابرو است؟

– داشتن ابروهای افتاده و شل که به صورت حالتی خسته، ناراحت و بد خلق می دهد.
– وجود چروک افقی عمیق در پیشانی
– وجود خط اخم بین ابروها
– وجود پوست و بافت های چربی اضافی که در بالای چشم ها

دکتر محمدرضا اخوندی نسب فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین فوق تخصص جراح پلاستیک در تهران می توانید با شماره های 22657975-22657984 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر محمدرضا اخوندی نسب مراجعه کنید .

جراحی لیفت ابرو به چه صورت انجام می گیرد؟

لیفت ابرو از تکنیک های جراحی باز و بسته استفاده می کند و در برخی موارد از تکنیک اندوسکوپیک برای انجام این جراحی استفاده می گردد. در این جراحی معمولاً برش هایی در ناحیه خط رویش موها ایجاد می گردد ولی گاهی اوقات برش ها در پیشانی و یا بالای پلک ها ایجاد می گردد.

جراحی لیفت ابرو به روش باز

جراح برش هایی طولانی در اطراف خط رویش موها و یا یکی از چین های پیشانی ایجاد می کند. پوست های ناحیه پیشانی و بافت ها بالا کشیده می شوند. جراح ماهیچه های ناحیه پیشانی را آزاد می سازد و چربی های اضافی را بر می دارد. پوست های اضافی بریده می شوند و پوست های باقی مانده کشیده می شوند و بخیه های لازم زده می شود.

جراحی لیفت اندوسکوپی ابرو

جراح در این تکنیک لوله ای بلند و باریک را که به منبع نوری و یک دوربین کوچک مجهز است ( به نام اندوسکوپ ) وارد قاعده جمجمه می کند. به این ترتیب جراح می تواند ساختارهای داخلی را مشاهده کند. این نوع روش جراحی به برش های کوچکی نیاز دارد و برای تمام بیماران روش مناسبی نیست.

 

تکنیک ایجاد برش های محدود برای لیفت ابرو

در این تکنیک از اندوسکوپ استفاده نمی شود ولی برش های بسیار محدودی در پیشانی ایجاد می گردد. برش های کوچکی در خط رویش موها ایجاد می گردد و بدون نیاز به اندوسکوپ ابروها بالا کشیده می شوند. اسکار ناشی از این روش در خط رویش موها مخفی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح پلاستیک در تهران مراجعه نمایید .

منبع : https://www.smartbeautyguide.com/procedures/head-face/brow-lift/

پاسخ

11 + یازده =

Call Now Button