[021] 22657984
[021] 22657975

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی زیبایی شکم

فردی که برای جراحی زیبایی شکم مراجعه می کند معمولاً تمامی راهکارها را برای لاغر کردن شکم به کار گرفته است ولی نتیجه ای نگرفته است. رژیم غذایی، ورزش کردن و … همگی شاید تاثیری بر روی چربی های دور شکم بگذارد ولی گاهی اوقات به دلیل بارداری های پی در پی، ماهیچه های شکمی دچار آسیب و پارگی می شوند و این باعث شلی و افتادگی شکم می شود. در ادامه قصد داریم توضیحاتی درباره یکی از اصلی ترین جراحی های زیبایی شکم یا همان ابدومینوپلاستی بدهیم.

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی به صاف کردن شکم و برداشتن پوست و چربی های اضافی کمک می کند. همچنین به سفت کردن ماهیچه های دیواره شکمی می پردازد.

با این حال این جراحی یکی از جراحی های پیچیده است و نیاز به تجربه و دقت بسیار بالای جراح دارد. در این شرایط بهتر است که با مراجعه به یک متخصص جراحی زیبایی شکم، بررسی های لازم انجام گیرد و شرایط بیمار آنالیز شود.

چه افرادی بهترین کاندیدا برای جراحی ابدومینوپلاستی هستند؟

تامی تاک برای مردان و زنانی که از سلامت جسمی نسبی برخوردارند، مناسب است. این جراحی نباید با لیپوساکشن اشتباه گرفته شود. ولی جراحی زیبایی شکم می تواند به منظور برداشتن چربی ها یا همان لیپوساکشن هم انجام گیرد. در برخی موارد هم جراحی لیپوساکشن همراه با جراحی ابدومینوپلاستی انجام می گیرد. این مورد بستگی به شرایط بیمار دارد.

عمل جراحی شکم برای لاغری

جراحی ابدومینوپلاستی یا تامی تاک باید به عنوان آخرین گزینه انجام گیرد. همچنین این جراحی نباید به عنوان روشی برای کاهش وزن باشد.

در صورتی که زن هستید و در آینده قصد بارداری دارید لازم است که جراحی ابدومینوپلاستی را برای بعد از بارداری آخر انجام دهید. دلیل این مورد این است که در جراحی ابدومینوپلاستی ماهیچه های شکمی به صورت عمودی سفت می شوند. در صورتی که بعد از این جراحی فرد باردار شود، ماهیچه ها باز می شوند.

دکتر محمدرضا اخوندی نسب فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح پلاستیک در تهران می توانید با شماره های 22657975-22657984 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر محمدرضا اخوندی نسب مراجعه کنید .

 

همچنین بهتر است که بعد از اینکه فرد به وزن تقریبی خود رسید و قصد لاغری بیشتر نداشت، برای این جراحی اقدام کند.

طریقه انجام جراحی زیبایی شکم

مدت زمان لازم برای انجام این جراحی بر اساس هدف نهایی جراحی متغیر است و از یک ساعت تا پنج ساعت می تواند زمان ببرد.

جراحی ابدومینوپلاستی معمولاً با بیهوشی عمومی انجام می شود و فرد در طول جراحی کاملاً بیهوش و خواب است. لازم است که فردی همراه بیمار باشد تا بعد از جراحی وی را به منزل ببرد.

در این جراحی با بریدن پوست های اضافی و ماهیچه های اضافی و از سوی دیگر دوختن ماهیچه ها در حالت جدید می توان ظاهری متناسب و صاف و سفت برای شکم به وجود آورد. بعد از جراحی فرد به اتاق ریکاوری منتقل می شود تا به هوش آید و سایر مراقبت های لازم از بیمار به عمل آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح شکم در تهران مراجعه نمایید.

منبع : https://www.medicinenet.com/tummy_tuck__abdominoplasty/article.htm

پاسخ

1 × 5 =

Call Now Button