امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۲۱:۰۲:۱۹
[021] 22657984
[021] 22657975

گزینه هایی برای افزایش حجم گونه ها

پروتز گونه

هدف از جراحی پروتز گونه افزایش حجم یا لیفت گونه ها می باشد. برخی افراد با بالا رفتن سن و سال از حجم از دست رفته گونه های خود و یا افتادگی آن ها ناراضی هستند. در برخی موارد هم هیچ گاه ظاهر مناسبی برای گونه ها ایجاد نمی شود و گونه ها ظاهری صاف یا باریک دارند.

جراحی پروتز گونه

جراحی پروتز گونه

گزینه هایی برای افزایش حجم گونه ها

گزینه های جراحی مختلفی برای افزایش حجم گونه ها و رفع افتادگی آن ها وجود دارد. از جمله این روش ها می توان به تزریق چربی یا استفاده از پروتز گونه ها اشاره نمود. گزینه های غیر جراحی هم برای رفع مشکل افتادگی گونه ها وجود دارد که از جمله این روش ها می توان به تزریق فیلرها برای افزایش حجم گونه ها اشاره کرد.

مراحل جراحی پروتز گونه

جراحی پروتز گونه شامل مراحل زیر است:

مرحل اول – بیهوشی

دو گزینه برای بیهوشی وجود دارد. می توان فرد را کلاً بیهوش کرد و یا از بی حسی موضعی و داروهای آرام بخش استفاده نمود. پزشک با بررسی شرایط بیمار بهترین گزینه را پیشنهاد می دهد.

مرحله دوم – ایجاد برش

افزایش حجم گونه ها نیاز به ایجاد برش های مختلفی دارد که نوع برش ها بستگی به تکنیک مورد استفاده دارد. در صورتی که از تکنیک تزریق چربی برای افزایش حجم گونه ها استفاده شود احتمالاً برش های کوچکی در ناحیه ای که چربی گرفته می شود و برش کوچکی در نزدیکی گونه ها ایجاد می شود. این برش ها تنها چند میلی متر هستند.
در صورتی که از تکنیک پروتز گونه استفاده شود هم برش بر اساس ترجیح پزشک ایجاد می شود. برخی از جراحان پلاستیک برش را در داخل دهان ایجاد می کنند و پروتز را از این طریق وارد می کنند. برخی دیگر از جراحان هم برش را در زیر چشم ایجاد می کنند و پروتز را از این ناحیه وارد می کنند.

مرحله سوم – بستن برش ها

بخیه های لازم بعد از جراحی زده می شود و با استفاده از چسب های مخصوصی ناحیه بسته می شود.

مرحله چهارم – مشاهده نتیجه

ظاهر پرتر و متناسب تر برای گونه ها می تواند نتیجه این جراحی باشد. برخی بیماران شاهد لیفت شدن و بالا کشیده شدن گونه های خود می باشند. نتیجه جراحی پروتز گونه که از ایمپلنت ها استفاده می کند، دائمی است و نتیجه این جراحی برای سال ها به طور می انجامد.

دکتر محمدرضا اخوندی نسب فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح پلاستیک در تهران می توانید با شماره های ۲۲۶۵۷۹۷۵-۲۲۶۵۷۹۸۴ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر محمدرضا اخوندی نسب مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از جراحی پروتز گونه به چه صورت است؟

بعد از جراحی پروتز گونه ها پانسمان ها و بانداژ های مناسبی بر روی ناحیه قرار داده می شود و بخیه ها پوشانیده می شوند. یک بانداژ الاستیک می تواند تا حدودی تورم را کاهش دهد و از گونه ها در طول دوران نقاهت حفاظت کند. در صورتی که برش های این جراحی در داخل دهان ایجاد شده باشند نیازی به استفاده از پانسمان نیست و تنها رژیم مایعات و استفاده از محلول های دهان شویه خاص می تواند کافی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح پلاستیک در تهران مراجعه نمایید .

منبع : https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/cheek-augmentation/recovery

پاسخ

5 × یک =

Call Now Button