مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
لیفت سینه یا ماستوپکسی

هزینه لیفت سینه

یکشنبه, دی ۰۸

لیفت سینه

با افزایش سن و سال در زنان سینه ها شکل و سفتی خود را از دست می دهند. پوست سینه خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد و سینه ها حالت جوان و رو به بالای خود را از دست می دهند. بارداری، شیردهی و افزایش وزن و کاهش وزن به بافت سینه اضافه می کنند و باعث کاهش خاصیت کشسانی پوست می شوند.

زنانی که سینه هایی شل و افتاده دارند ( پتوز سینه ) می توانند از جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی بهره برند. در صورتی که سینه ها حجم بیش از حدی داشته باشند هم می توان جراحی کاهش حجم سینه ها و لیفت سینه را همزمان انجام داد. کمبود حجم سینه ها را هم می توان با جراحی پروتز سینه به صورت همزمان انجام داد. عدم تقارن سینه ها را می توان با این جراحی بهبود بخشید.

در این جراحی پوست اضافی سینه ها برداشته می شود. نوک سینه ها ( ناحیه تیره اطراف نوک سینه ها ) بریده می شود و به موقعیت بالاتری منتقل می شود. به این ترتیب ظاهری جوان تر برای سینه ها به دست می آید. با توجه به سایز قبل از جراحی سینه، ظاهر و تقارن سینه ها، سایز نوک سینه ها هم ممکن است کاهش یابد. برش هایی به صورت مستقیم بر روی سینه ها ایجاد می شود و تا نوک سینه ها این برش ها ادامه می یابد. برش هایی که ایجاد می شوند مستقیماً بر روی سینه ایجاد می گردند و بستگی به میزان افتادگی سینه ها، میزان عدم تقارن و حجم سینه ها دارد.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

لیفت سینه یا ماستوپکسی

چه فردی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت سینه است؟

– زنانی که سینه های شلی دارند.
– زنانی که می خواهند شکل سینه ها بهبود یابد.
– زنان سالمی که هیچ بیماری در سینه ها ندارند.
– زنانی که اسکار های بعد از جراحی را تحمل می کنند.
از نتیجه جراحی لیفت سینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– سینه هایی بالاتر و لیفت شده
– سینه هایی سفت و بهبود سفتی پوست
– بهبود تقارن سینه ها
– بهبود شکل سینه ها و افزایش رضایت بیمار از ظاهر خود
– ظاهری جوان تر برای سینه ها

جراحی ماستوپکسی معمولاً به صورت سرپایی انجام می گیرد و با بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می گیرد.
انواع مختلفی جراحی ماستوپکسی وجود دارد که بر اساس شدت افتادگی سینه ها از تکنیک خاصی استفاده می شود. در اغلب موارد برش هایی که در این جراحی ایجاد می شود در اطراف نوک سینه هاست و تا پایین سینه ها برشی ایجاد می شود. گاهی اوقات این برش ها در زیر سینه ها هم ایجاد می گردد.

نوک سینه ها لیفت داده می شود و ظاهری جوان تر برای سینه ها فراهم می شود.

دکتر محمدرضا اخوندی نسب فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح پلاستیک در تهران می توانید با شماره های ۲۲۶۵۷۹۷۵-۲۲۶۵۷۹۸۴ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر محمدرضا اخوندی نسب مراجعه کنید .

بهبودی و ترمیم سینه ها بعد از جراحی لیفت سینه ها

– ناراحتی و درد بعد از جراحی لیفت سینه معمولاً با مسکن های خوراکی و بی حسی های طولانی مدت قابل کنترل است.
– سوتین نرم یا استفاده از گن های فشاری معمولاً برای چندین روز بعد از جراحی پوشیده می شود.

– این روش جراحی به صورت سرپایی انجام می گیرد به صورتی که بعد از جراحی فرد می تواند مرخص شود. نیاز است که فردی همراه وی باشد تا به منزل برود. لازم است که یک همراه با بیمار به خانه برود و در روز اول بعد از جراحی همراه وی باشد.

هزینه لیفت سینه

هزینه جراحی لیفت سینه بسته به عوامل مختلفی بستگی دارد، لذا به هیچ عنوان نمی توان هزینه دقیقی را قبل از معاینه و بررسی های لازم مشخص نمود. به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های جراحی لیفت سینه به یک جراح پلاستیک مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح پلاستیک در تهران مراجعه نمایید.

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

فوق تخصص جراحی پلاستیک – عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران

عضویت فعال انجمن بین المللى جراحان پلاستیک آمریکا (ISAPS) – جراحى هاى تغییر جنسیت به روش فالوپلاستى

برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی امروزه نسب به دیگر روش های موجود متقاضیان زیادی دارد و باید توسط پزشک متخصص انجام شود. افتادگی و شل شدگی سینه...

صفر تا ۱۰۰ پروتز سینه

صفر تا ۱۰۰ پروتز سینه

پروتز سینه، از جمله روش های جراحی زیبایی سینه در حوزه پلاستیک است که به منظور بزرگ تر شدن سینه ها انجام می شود. خانم هایی که سینه های...

مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه

مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه

انتخاب جراح خوب و رعایت مراقبت های بعد از عمل لیفت سینه، دو عامل اصلی در میزان موفقیت عمل محسوب می شود. به طورکلی، توجه به دستورالعمل...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *